Jaunumi

2019. gads
Septembris

Klajā nākusi projekta vardotava.lv rediģētā grāmata bērniem "Kripatiņa. Mazās skudriņas ceļojums", autore Evita Vincūne.

2019. gads
Augusts

Tiek īstenots projekts sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Vācijas Ārlietu ministriju - šoruden tiks izdotas divas grāmatas par dažādām sociālpolitikas un ekonomikas tēmām, kas vēlāk tiks bez maksas izplatītas gan vidusskolās, gan augstākajās mācību iestādēs.

Kaut arī šoreiz pavirši nepiefiksēts izdevumā, tomēr vardotava.lv gandrīz par pliku "paldies" rediģētais 2020. gada plānotājs ir izdots arī šogad; izdevējs "Dream Light Planner", pasūtījumiem pieejams online.

2019. gads
Februāris

Iznākusi vardotava.lv rediģētā Mērķu un motivācijas rokasgrāmata, kas pieejama latviešu un angļu valodā; izdevējs "Dream Light Planner". Tā nopērkama pie izdevēja un Zvaigzne ABC grāmatnīcās.

Janvāris
Turpinās sadarbība ar iepriekš minētajiem pakalpojumu saņēmējiem, par kuriem turpmāk vairs netiks pausta publiska informācija tirgus un konkurences iemeslu dēļ.
Privātā sektora projektu jomā drīzumā tiek gaidīta jauna plānotāja iznākšana, pēc kura prezentācijas tiks atjaunināta informācija arī šajā vietnē.

2018. gads
Novembris

Klajā nākusi projekta vardotava.lv rediģētā grāmata maziem bērniem "Miega čukčukbānis", autore Evita Vincūne.

Septembris
Sākta sadarbība ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru attiecībā uz juridiski saistošu tekstu rediģēšanu un korektūru.

Augusts/septembris
Dienasgaismu ieraudzījis projekta vardotava.lv rediģētais plānotājs nākamajam gadam "Dream Light Planner", autore Lelde Kovaļova. Tas ir īpaši paredzēts sievietēm un jau kļuvis tik populārs, ka tipogrāfijā ir pasūtīta vēl viena tirāža.

Augusts
Klajā nākusi projekta vardotava.lv rediģētā grāmata bērniem "Olu uzbrukums", autore Evita Vincūne.

Jūlijs
Sākta sadarbība ar VAS "Valsts nekustamie īpašumi" attiecībā uz juridiski saistošu tekstu rediģēšanu un korektūru.

Jūnijs
Klajā nākusi projekta vardotava.lv izveidotājas rediģētā grāmata "Pasakas pupiņu valodā", autore Sanita Tiltiņa-Balode. Lielā pieprasījuma dēļ rudenī grāmata sagaidījusi savu otro tirāžu.

Maijs
Turpinās sadarbība ar VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" attiecībā uz juridiski saistošu dokumentu rediģēšanu un korektūru latviešu valodā.

Februāris
Klajā nākusi projekta vardotava.lv izveidotājas rediģētā grāmata "72 eņģeļu kārtis", autore Maruta Pētersone.

Janvāris
Sākta sadarbība ar projektu tulkot.lv attiecībā uz tulkotu dokumentu rediģēšanu un korektūru.

2017. gads
Oktobris

Klajā nākusi pēdējā tulkotā grāmata – krievu psihologa A.Kurpatova bestsellera 2.daļa "Laimīgs pēc paša vēlēšanās". 1.daļa tika izdota 2015.gada decembrī, par kuru atsauksmes atrodamas blogā. Izdevniecība "Vieda", joma - psiholoģija.

Septembris
Klajā nākusi projekta vardotava.lv izveidotājas rediģētā grāmata bērniem "Kripatiņa. Mazās skudriņas medaljons", autore Evita Vincūne.

Maijs
Sākta sadarbība ar VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" attiecībā uz juridiski saistošu dokumentu korektūru un rediģēšanu latviešu valodā.

Projekts vardotava.lv ir uzvarējis Izglītības un zinātnes ministrijas Eiropas Sociālā fonda projekta “Dalība starptautiskos izglītības pētījumos” iepirkumā attiecībā uz rediģēšanas un korektūras pakalpojuma sniegšanu un attiecīga glosārija izveidi.

Sākta sadarbība ar uzņēmumu "Skrivanek Baltic", vienu no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, attiecībā uz tulkotu dokumentu rediģēšanu un korektūru, kā arī tulku testa darbu vērtēšanu.

Februāris
Pēc jaunā iepirkuma tiek turpināta sadarbība ar Valsts valodas centru (VVC, bij. Tulkošanas un terminoloģijas aģentūra), rediģējot Eiropas Savienības normatīvo aktu tulkojumus (RU-LV, EN-LV). Projekta izveidotājai darba pieredze ar tāda veida darbu ir kopš 2003.gada.

2016. gads
Decembris

Sākts darbs pie jaunas grāmatas tulkojuma – krievu psihologa A.Kurpatova bestsellera 2.daļas "Laimīgs pēc paša vēlēšanās". 1.daļa ir izdota 2015.gada decembrī.

Novembris
Dienasgaismu ieraudzījusi krievu autora M.Ļitvaka grāmata "Sākumenerģija mūsos jeb Spermatozoīda princips". Izdevniecība "Vieda", joma – psihoterapija.

Oktobris
Sākta sadarbība ar tulkošanas biroju "Lingo S" attiecībā uz ES tiesību aktu un citu dokumentu rediģēšanu.

Jūnijs
Tiek sākts darbs pie krievu psihologa, psihoterapeita, medicīnas zinātņu kandidāta, 30 grāmatu (kopējā tirāža vairāk nekā 5 miljoni eksemplāru) autora Mihaila Ļitvaka grāmatas tulkojuma, kuru plānots izdod šā gada oktobrī, joma – psihoterapija.

Maijs
Tiek turpināta sadarbība ar Valsts valodas centru (VVC, bij. Tulkošanas un terminoloģijas aģentūra), rediģējot Eiropas Savienības normatīvo aktu tulkojumus. Projekta izveidotājai darba pieredze ar tāda veida darbu ir kopš 2003.gada.

Februāris
Projekta vardotava.lv izveidotājai Valsts valodas aģentūra ir piešķīrusi "Novada valodnieka" titulu. Vairāk informācijas aģentūras mājaslapā un LETA aģentūras ziņās, kā arī citās ziņās.

Projekts vardotava.lv ir uzvarējis "Baltijas Vides Foruma" iepirkumā par Rokasgrāmatas 2/EEZLV02/14/GS/026/004 "E-mobilitātes veicināšana Latvijā klimata pārmaiņu novēršanai" rediģēšanu un koriģēšanu.

2015. gads
Decembris

Nākusi klajā tikko iztulkotā krievu psihologa A.Kurpatova bestsellera 1.daļa "Laimīgs pēc paša vēlēšanās". Izdevniecība "Vieda", joma – psiholoģija.