Jaunumi

2024. gads

Tiek turpināta sadarbība ar visiem iepriekšējo gadu līgumklientiem, tostarp Valsts valodas centru un
LIDL Latvija.

2023. gads

Novembris/decembris

Īstenots apjomīgs darbs pie Ekonomikas ministrijas gada pārskata par Latvijas ekonomikas attīstību.
Sīkāka informācija pieejama ministrijas mājaslapā
Pats pārskats par Latvijas ekonomiku atrodams atsevišķā saitē.

Oktobris

Pabeigts darbs pie Samantas Saules grāmatas par skaistumkopšanu "Uzacis runā skaļāk par vārdiem".
Tajā sniegti padomi speciālistiem par uzacu veidošanu un kopšanu, strādājot salonā ar klientiem.
Vairāk informācijas par grāmatu un par šo tēmu kopumā var uzzināt meistares mājaslapā.

Kur paliek laiks...
Pēdējā gada periodā ir turpināta sadarbība ar visiem iepriekšējiem līgumklientiem, strādājot ar vairākiem tūkstošiem lappušu, kā arī papildus vardotava.lv ir piedalījusies dažādos atsevišķos projektos, tostarp zinātnisko darbu tekstu rediģēšanā un konsultācijās par attiecīgās jomas terminoloģijas lietošanu.

2022. gads

Marts

Notiek darbs pie digitālā krājuma "Esi medijpratīgs! Stundu plāni un uzdevumi skolām", kas veidots ASV izglītības un globālās attīstības organizācijas IREX Baltijas Medijpratības programmas Latvijas Universitātē ietvaros. Publiski pieejams krājums būs šā gada aprīlī.

Februāris

Tikko izdotā Jura Alberta Ulmaņa grāmata "Ceļš uz Everestu, kas turpinās" nopērkama Jāņa Rozes grāmatnīcās, arī attālināti.

Janvāris

Klajā nākusi Jura Alberta Ulmaņa grāmata par ekspedīciju uz Everestu "Ceļš uz Everestu, kas turpinās", teksta korektors vardotava.lv. No 1. februāra Latvijas Nacionālajā bibliotēkā skatāmas autora 32 fotogrāfijas no šī notikuma.

2021. gads

Decembris
Klajā nākusi jaunās autores Annijas Streikišas stāstu grāmata "Atnākšana un aiziešana", teksta redaktors vardotava.lv.

Novembris
Izdots Latvijas Nacionālās bibliotēkas izdevums sadarbībā ar RSU un Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministriju “Digitalizācija” (Informationen zur politischen Bildung. Digitalisierung. Herausgeber), lai īstenotu projektu “Turpinot pilsonisko izglītību Latvijā. Pilsonības izglītības federālās aģentūras grāmatu sērijas izdošana”.

Augusts
Sākts darbs pie jauna Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta – izdevuma “Digitalizācija” (Informationen zur politischen Bildung. Digitalisierung. Herausgeber), lai īstenotu projektu “Turpinot pilsonisko izglītību Latvijā. Pilsonības izglītības federālās aģentūras grāmatu sērijas izdošana”.

Jūlijs
Sākta ilgtermiņa sadarbība ar Latvijas Zinātnes padomi.

Jūnijs
Mūs kopē, klau, bet, ja ir kas neskaidrs vai jautājams, varbūt tomēr labāk vērsties pie paša tekstu redaktora? :)
Turpinām veiksmīgi sadarboties ar iepriekšējo gadu klientiem un priecājamies par katru jaunu projektu un katru jaunu veiksmes stāstu, kas dodas pasaulē ar pareiziem komatiem, garumzīmēm, terminiem un saistītajām atstarpēm! Teksts bez teksta redaktora ir kā cauri zobi bez stomatologa :)

Janvāris
Gads sācies ar jaunām sadarbībām un jauniem klientiem. Viens no tiem – ilgi gaidītais Lidl Latvija.

2020. gads

Novembris
Ir pabeigts darbs arī ar angļu valodas versiju recepšu grāmatai "Pļava", kas tapusi projekta GrassLIFE ietvaros. Recepšu autors – šefpavārs Māris Jansons. Redakcija - vardotava.lv, maketa dizains - Guilty Gray

Oktobris
Neskatoties uz globālajiem notikumiem, ir turpinājusies sadarbība gan ar valsts, gan privātajiem klientiem, īstenojot projektus, tostarp sakopjot ES dokumentu, metodisko materiālu, zinātnisko pētījumu un grāmatu tekstus, ar kopējo skaitu daudzu tūkstošu lappušu apjomā.

Janvāris
Izdošanai tiek gatavota Vides risinājumu institūta projekta GrassLIFE ietvaros sagatavotā pavārgrāmata "Pļava". Recepšu autors – šefpavārs Māris Jansons. Grāmatas redaktore - vardotava.lv projekta dibinātāja.

2019. gads
Decembris

Atvērti rakstu krājumi par starptautisko drošību un finanšu attiecībām, kas ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekts sadarbībā ar Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministriju. Grāmatu redaktore – vardotava.lv projekta dibinātāja Linda Kalniņa.

Septembris
Klajā nākusi projekta vardotava.lv rediģētā grāmata bērniem "Kripatiņa. Mazās skudriņas ceļojums", autore Evita Vincūne.

Augusts
Tiek īstenots projekts sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Vācijas Ārlietu ministriju - šoruden tiks izdotas divas grāmatas par dažādām sociālpolitikas un ekonomikas tēmām, kas vēlāk tiks bez maksas izplatītas gan vidusskolās, gan augstākajās mācību iestādēs.

Kaut arī šoreiz pavirši nepiefiksēts izdevumā, tomēr vardotava.lv gandrīz par pliku "paldies" rediģētais 2020. gada plānotājs ir izdots arī šogad; izdevējs "Dream Light Planner", pasūtījumiem pieejams online.

Februāris
Iznākusi vardotava.lv rediģētā Mērķu un motivācijas rokasgrāmata, kas pieejama latviešu un angļu valodā; izdevējs "Dream Light Planner". Tā nopērkama pie izdevēja un Zvaigzne ABC grāmatnīcās.

Janvāris
Turpinās sadarbība ar iepriekš minētajiem pakalpojumu saņēmējiem, par kuriem turpmāk vairs netiks pausta publiska informācija tirgus un konkurences iemeslu dēļ.
Privātā sektora projektu jomā drīzumā tiek gaidīta jauna plānotāja iznākšana, pēc kura prezentācijas tiks atjaunināta informācija arī šajā vietnē.

2018. gads
Novembris

Klajā nākusi projekta vardotava.lv rediģētā grāmata maziem bērniem "Miega čukčukbānis", autore Evita Vincūne.

Septembris
Sākta sadarbība ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru attiecībā uz juridiski saistošu tekstu rediģēšanu un korektūru.

Augusts/septembris
Dienasgaismu ieraudzījis projekta vardotava.lv rediģētais plānotājs nākamajam gadam "Dream Light Planner", autore Lelde Kovaļova. Tas ir īpaši paredzēts sievietēm un jau kļuvis tik populārs, ka tipogrāfijā ir pasūtīta vēl viena tirāža.

Augusts
Klajā nākusi projekta vardotava.lv rediģētā grāmata bērniem "Olu uzbrukums", autore Evita Vincūne.

Jūlijs
Sākta sadarbība ar VAS "Valsts nekustamie īpašumi" attiecībā uz juridiski saistošu tekstu rediģēšanu un korektūru.

Jūnijs
Klajā nākusi projekta vardotava.lv izveidotājas rediģētā grāmata "Pasakas pupiņu valodā", autore Sanita Tiltiņa-Balode. Lielā pieprasījuma dēļ rudenī grāmata sagaidījusi savu otro tirāžu.

Maijs
Turpinās sadarbība ar VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" attiecībā uz juridiski saistošu dokumentu rediģēšanu un korektūru latviešu valodā.

Februāris
Klajā nākusi projekta vardotava.lv izveidotājas rediģētā grāmata "72 eņģeļu kārtis", autore Maruta Pētersone.

Janvāris
Sākta sadarbība ar projektu tulkot.lv attiecībā uz tulkotu dokumentu rediģēšanu un korektūru.

2017. gads
Oktobris

Klajā nākusi pēdējā tulkotā grāmata – krievu psihologa A.Kurpatova bestsellera 2.daļa "Laimīgs pēc paša vēlēšanās". 1.daļa tika izdota 2015.gada decembrī, par kuru atsauksmes atrodamas blogā. Izdevniecība "Vieda", joma - psiholoģija.

Septembris
Klajā nākusi projekta vardotava.lv izveidotājas rediģētā grāmata bērniem "Kripatiņa. Mazās skudriņas medaljons", autore Evita Vincūne.

Maijs
Sākta sadarbība ar VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" attiecībā uz juridiski saistošu dokumentu korektūru un rediģēšanu latviešu valodā.

Projekts vardotava.lv ir uzvarējis Izglītības un zinātnes ministrijas Eiropas Sociālā fonda projekta “Dalība starptautiskos izglītības pētījumos” iepirkumā attiecībā uz rediģēšanas un korektūras pakalpojuma sniegšanu un attiecīga glosārija izveidi.

Sākta sadarbība ar uzņēmumu "Skrivanek Baltic", vienu no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, attiecībā uz tulkotu dokumentu rediģēšanu un korektūru, kā arī tulku testa darbu vērtēšanu.

Februāris
Pēc jaunā iepirkuma tiek turpināta sadarbība ar Valsts valodas centru (VVC, bij. Tulkošanas un terminoloģijas aģentūra), rediģējot Eiropas Savienības normatīvo aktu tulkojumus (RU-LV, EN-LV). Projekta izveidotājai darba pieredze ar tāda veida darbu ir kopš 2003.gada.

2016. gads
Decembris

Sākts darbs pie jaunas grāmatas tulkojuma – krievu psihologa A.Kurpatova bestsellera 2.daļas "Laimīgs pēc paša vēlēšanās". 1.daļa ir izdota 2015.gada decembrī.

Novembris
Dienasgaismu ieraudzījusi krievu autora M.Ļitvaka grāmata "Sākumenerģija mūsos jeb Spermatozoīda princips". Izdevniecība "Vieda", joma – psihoterapija.

Oktobris
Sākta sadarbība ar tulkošanas biroju "Lingo S" attiecībā uz ES tiesību aktu un citu dokumentu rediģēšanu.

Jūnijs
Tiek sākts darbs pie krievu psihologa, psihoterapeita, medicīnas zinātņu kandidāta, 30 grāmatu (kopējā tirāža vairāk nekā 5 miljoni eksemplāru) autora Mihaila Ļitvaka grāmatas tulkojuma, kuru plānots izdod šā gada oktobrī, joma – psihoterapija.

Maijs
Tiek turpināta sadarbība ar Valsts valodas centru (VVC, bij. Tulkošanas un terminoloģijas aģentūra), rediģējot Eiropas Savienības normatīvo aktu tulkojumus. Projekta izveidotājai darba pieredze ar tāda veida darbu ir kopš 2003.gada.

Februāris
Projekta vardotava.lv izveidotājai Valsts valodas aģentūra ir piešķīrusi "Novada valodnieka" titulu. Vairāk informācijas aģentūras mājaslapā un LETA aģentūras ziņās, kā arī citās ziņās.

Projekts vardotava.lv ir uzvarējis "Baltijas Vides Foruma" iepirkumā par Rokasgrāmatas 2/EEZLV02/14/GS/026/004 "E-mobilitātes veicināšana Latvijā klimata pārmaiņu novēršanai" rediģēšanu un koriģēšanu.

2015. gads
Decembris

Nākusi klajā tikko iztulkotā krievu psihologa A.Kurpatova bestsellera 1.daļa "Laimīgs pēc paša vēlēšanās". Izdevniecība "Vieda", joma – psiholoģija.